Reizen Thor heeft kwaliteitsvolle busreizen en dagtrips aan te bieden aan erg scherpe prijzen. Alle busritten verlopen in volle comfort, zodat elke rit (kort of lang) even aangenaam verloopt.
Het bedrijf heeft al meer dan vijftig jaar ervaring en kan u dus ook perfect verder helpen. Het is geen al te groot bedrijf, maar dat was een bewuste keuze. Zo kunnen de medewerkers u persoonlijk verder hebben en veel aandacht besteden aan uw voorstellen en vragen.
Reizen Thor heeft een eigen aanbod aan trips waaruit je tal van leuke dingen kan kiezen. Een reis naar Lourdes, Berlijn, Bretagne, Praag, Wenen, Barcelona of Hongarije of een leuke dag in Parijs, Amsterdam,… Dat kan allemaal! Nog niet gevonden wat je zoekt? Dan kan je de bussen ook inhuren voor eigen evenementen.
Krijg aanbiedingen en reisverhalen die echt het verschil maken én maak kans op een citytrip Parijs!
Bedankt voor je inschrijving. Vanaf nu maak je ook deel uit van de Reisfanaten.be nieuwsbrief.
Oeps er ging iets fout. Probeer je nog eens?
Super toffe ervaring. Alles tot in de puntjes verzorgd en héél behulpzaam op alle gebied. Volgende reis al geboekt.