Oase van rust in de Veluwe Bossen
| Hotels Gelderland | Weekendje Gelderland | Autovakanties Gelderland |
![]() |
||
| Ontdek de vele hotels in Gelderland » Hotels Gelderland |
Weekendjes, promoties en aanbiedingen. » Weekendje Gelderland |
Tal van autovakanties naar Gelderland » Vakanties Gelderland |
Het hotel is een oase van rust. Het ligt midden in de Veluwse bossen nabij Arnhem. Vanuit het restaurant en de bar heb je een mooi zicht op het grote golfterrein en er zijn ook nog andere binnen- en buitensportaccommodaties. Een ideale plaats voor topsporters om zich voor te bereiden op de Olympische Spelen of andere wedstrijden.
Na een grondige verkenning van het hotel en zijn accommodaties gaan we die namiddag naar Nijmegen. Het is één van de oudste steden van Nederland, gelegen aan de Waal. Het heeft een gezellig, verkeersvrij centrum met vele terrasjes en winkels. We maken er een stadswandeling langsheen het stadhuis, de grote markt en de Waag.
We lopen langsheen Marieke van Nijmegen, onder de kerkboog door naar de Sint Stevenskerk. Vandaar de trappen af richting Waal, de grootste arm van de Rijn. Vervolgens terug omhoog naar het Kronenburgerpark met Kruittoren, een overblijfsel van de stadsmuur. Tot slot is het op deze warme zomerdag aangenaam verpozen op één van de vele terrassen met een fris drankje en enkele bitterballen.



