De grootste liggende boeddha

Vermits we vlakbij de Chao Phraya Rivier gelogeerd zijn, is het de gemakkelijkste manier om per boot naar het Koninklijk paleis  te gaan. Hoewel Bart het paleis al in een vorige reis heeft bezocht, blijft hij enthousiast.


Vervolgens gaan we naar Wat Pho , de tempel met de grootste liggende boeddha. Op zoek naar de ingang van de tempel probeert een nette Thai ons wijs te maken dat de tempel gesloten is voor enkele uren. Hij kan ons wel een leuke trip door Bangkok aanbieden. We laten ons terug vangen. We zien wel enkele bezienswaardigheden, maar worden ook om de haverklap gedropt aan een antiekwinkel. Voor elke winkel  die we binnen gaan krijgt onze chauffeur een benzinebon. Wanneer we echter bij de zoveelste shop onmiddellijk naar de uitgang gaan, grijpt hij naast zijn bon en dat betekent dan ook het einde van onze trip.

We hebben even genoeg van de tuktuks en nemen terug de boot richting Vimanmek Mansion; een teakhouten huis. Op onze weg er naar toe komen we een bloemenmarkt en een lokale markt tegen. Schildpadden, slangen, vogels, kippen en nog veel meer hakken ze daar in de kookpot.


Goed om weten Bangkok

Bezienswaardigheden Bezienswaardigheden Bangkok   Zomerbrochure Brochures Bangkok
Zomerbrochures Hotels vergelijken Bangkok   Hotels zoeken Informatie Bangkok

  • Toevoegen aan favorieten
  • Toevoegen aan Netjes
  • Toevoegen aan Nujij
  • Toevoegen aan MySpace
  • Toevoegen aan Live
  • Toevoegen aan Google
  • Toevoegen aan Facebook
  • Toevoegen aan eKudos
  • Toevoegen aan Digg
  • Toevoegen aan Delicious
  • Toevoegen aan Bligg