Met de Citroën 2CV naar Parijs

Met de Citroën 2CV naar Parijs

Wil je Parijs eens op een andere manier leren kennen? Wel, dit kan! Voortaan kan je met het charmantste autootje deze stad rondtoeren, de welbekende Citroën 2CV, in Nederland beter gekend als de 2PK, het eendje of geitje.

Je kan er de hele streek mee verkennen en het is nog leuk ook! Je kiest zelf of je de auto voor een weekend of een week wil huren, of zelfs langer. Eerst krijg je een rondleiding van een gids die je kennis laat maken met de belangrijkste bezienswaardigheden, waarna je in je eigen tempo doorrijdt.

De auto’s zijn allemaal voorzien van een gps en een routebeschrijving met alle wegbeschrijvingen. Handig toch? Zo hoef je hier niet zelf voor te zorgen en kom je steeds op het juiste adres aan. Het is een unieke ervaring om op deze manier de stad te verkennen, omdat je het immers niet elke dag doet. De stad Parijs is op zich al een ervaring en dit autootje geeft nog een extra meerwaarde aan je trip.

Het is trouwens ook mogelijk om met 2CVExperience rondreizen te maken waarmee je van de ene chambre d’hôtes naar de andere kan gaan.

Meer informatie vind je op www.2cvexperience.com

Dit artikel gaat over: , ,

Plaats een reactie op "Met de Citroën 2CV naar Parijs"


  • Toevoegen aan favorieten
  • Toevoegen aan Netjes
  • Toevoegen aan Nujij
  • Toevoegen aan MySpace
  • Toevoegen aan Live
  • Toevoegen aan Google
  • Toevoegen aan Facebook
  • Toevoegen aan eKudos
  • Toevoegen aan Digg
  • Toevoegen aan Delicious
  • Toevoegen aan Bligg